ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8944 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vladimir 518 vydá a pokřtí novou desku

0 Redakce 10.5.2013

Informace, že druhá sólová deska Vladimira 518 nazvaná Idiot je ve finální fázi realizace, není žádným tajemstvím. Známo je už i přesné datum, kdy ve fyzické podobě spatří světlo světa. Tím dnem je středa 15. května a hned devět dní poté, tedy v pátek 24. května, se uskuteční koncertní křest v pražském Veletržním paláci.

Kdo si pamatuje dnes již legendární audiovizuální křest alba Gorila vs. Architekt v klubu Roxy, může se i tentokrát těšit na zásadní událost.  Možnosti propojení obrazu a zvuku v kvalitní hudební show totiž Vladimir a jeho tým použijí i pro velkolepý křest v pražském Veletržním paláci. Svůj moderní přístup k stage performanci skládá z ingrediencí, jako jsou synchronizovaný světla, zvuk, videoprojekce a laser.

To ovšem není jediný bonus plánovaného koncertního provedení nového alba. Místo tradiční sestavy v podobě  DJe a raperů, se Vladimir 518 rozhodl sestavit koncertní band ve složení Vladimir 518, LA4 jako support rapper, Dj Mike Trafik, Adam Koller za bicí soupravou, Matěj Havlíček u baskytary a duo back vokalistek Tutti Frutti.

Tagy: