ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31198 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vladimir 518 se chce vrátit k vinylu

0 Petr Hašek 4.12.2012

Rapper a výtvarník Vladimir 518 chce vydat svou druhou sólovou desku i na vinylu. Zda se tak ale opravdu stane, to mají v rukou jeho fanoušci. Vladimir 518 jim nyní nabízí jejich spoluúčast na financování vinylu.

Důvodem jeho aktivity je plán vrátit mezi nosiče vinyl. Pokud na něm vyjde jeho nová sólová deska, bude to ve vysoké kvalitě vysokogramážového vinylu, s otvíracím obalem i s přiloženým CD.

Nabídka pro všechny, kteří mu pomůžou vrátit hip-hop na vinyl, začíná na lístku na audiovizuální křest nového alba v Praze, pokračuje přes originální CD až ke dvěma variantám vinylového LP. První spočívá v luxusním a klasickém ofsetem potištěném obalu, zatímco druhá je lahůdka pro sběratele, tedy Vladimirem vlastnoručně sítotiskem potištěném a domalovaném coveru. Obě varianty obsahují i vložené samostatné CD.

Druhá sólová deska Vladimira 518 bude postupy a energií navazovat na první sólo počin z roku 2008 Gorila vs. Architekt. Po třech deskách PSH se tak jedná o jeho pátý dlouhohrající počin, který vyjde jako již tradičně pod hlavičkou jeho labelu Bigg Boss, a to na přelomu jara a léta 2013.

tz