ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18087 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Vivaldianno chce do světa

0 Redakce 25.3.2015

Management úspěšného projektu Vivaldianno (Michal Dvořák a Jaroslav Svěcený) jedná se světovými agenturami o koncertech v zahraničí.

Ve hře jsou dvě velké agentury. Rakouská agentura GLP, kterou založil George Leitner v roce 1977 má na kontě spolupráci s umělci jako jsou James Brown, Ray Charles nebo Sean Paul. Tou druhou je jeden z největších gigantů mezi agenturami –  Live Nation (Madonna, U2, Pharrell Williams).

„S GLP jednáme o exkluzivní smlouvě pro západní Evropu a s Live Nation o koncertech v USA, Velké Británii, Asii a Japonsku. Zahraniční turné je pro náš celý tým obrovská motivace,“ komentuje situaci Michal Dvořák, autor projektu Vivaldianno.

Vivaldianno s podtitulem Město zrcadel je velmi ambiciózním pokračováním projektu Michala Dvořáka a houslisty Jaroslava Svěceného. Samotné turné je v historii českých a slovenských představení unikátem. Netradičně řešená scéna a velmi silné spojení klasiky s moderními prvky, to všechno uvidí diváci na chystaném turné v hudebním doprovodu světové hráčské elity, kterou zastupují Tina Guo (USA) a Li ChuanYun (Čína).

Turné Vivaldianno, Město zrcadel:
4. 6. Bratislava, Hala Istropolis
6. 6. Ostrava, Hala Gong
8. 6. Brno, Hala Rondo
10. 6. Praha, O2 Aréna
11. 6. Plzeň, Hala Lokomotiva