ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6903 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Víkend jako víno, burger nebo bylinkový čaj a vše v báječné společnosti

0 Lucia Daňková 5.9.2014

Po prázdninové pauze se  opět vrací naše  tipy na víkend. Výčet akcí, díky kterým  mohou být vaše volné dny zajímavější, chutnější, barevnější nebo kulturnější. Tak do toho!

 Prague Fashion weekend     3.- 7.9.  2014

Prague Fashion Weekend  má jako jediná módní akce v  České republice  mezinárodní přesah  – patří do celosvětové sítě fashion weeků organizovaných pod hlavičkou Mercedes-Benz podobně jako New York, Berlín, Sydney, Moskva, Istanbul či México City.Během čtyř dnů prvního zářijového týdne představí formou přehlídek na dvě desítky nejlepších českých módních návrhářů.  Program se odehrává v historické budově Právnické fakulty UK, jež se na dobu akce promění v majestátní Fashion Temple.

 Bylinky, čaje a koření          5.- 6.9.2014

Farmářské  tržiště  na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze  provoní bylinky, koření a čaje.   Farmáři nabídnou i řezané čerstvé byliny, sirupy. Na místě bude specialistka na fytoterapii PharmDr. Greta Zitková – Zdislava a můžete se jí zeptat na cokoliv ohledně léčivých bylin, mají dlouhodobé zkušenosti a suší a míchají vlastní směsi. Farmářské dobroty už tradičně nabízí také farmářská loď na Náplavce Rašínova nábřeží v Praze. Tady můžete nakupovat, ochutnávat a odpočívat po celý den, tedy i v pátek a pak o nadcházejícím víkedu. Dobrou chuť.

 BURGERFEST 2014                    6-7.9.2014    

Přehlídka restaurací, které mají ve své nabídce americký fenomén jménem hamburger.  Na začátku září 2014 proběhne třetí ročník úspěšného festivalu Burgerfest, který tentokrát svým návštěvníkům nabídne ještě větší areál, nové atrakce a aktivity, a dokonce ještě pestřejší zastoupení burgerových restaurací. Holešovické Výstaviště můžete navštívit od 11 do 22 hodin.

Festival polévky v Plzni            7.9.2014

Na Náměstí Republiky v Plzni  budete v neděli 7.září  po 14 hodině ochutnávat ze čtyřicetilitrových kotlů ty nejlepší polévky.   Připraví je  začínající bistra, vyhlášené restaurace i neziskové organizace přímo na místě před zraky diváků. K dobrému jídlu bude hrát i příjemná hudba – vystoupí DJské duo Tea Jay Ivo & Pedra Negra a harmonikář Václav Koubek.

 Ladronka FEST   2014            6.9.  2014

Jak trávit volný čas v Praze?  Na tuto otázku odpoví festival o možnostikvalitního trávení volného času. Festival spojuje sport, kulturu, hudbu, umění, adrenalin, show a zábavu.  V prostoru akce se mohou návštěvníci zapojit do všech aktivit a na vlastní kůži si vyzkoušet nejrůznější sporty, kreativní workshopy, zúčastnit se prezentací zajímavých organizací, soutěžit o skvělé ceny atd. Celá akce začne hodinu před polednem, hudební program pak potrvá do půlnoci.

Výstava Andy Warhol – I’m OK        14.6.-31.12.2014    

Gallery Of Art Prague se sídlem na Staroměstském náměstí v Praze,   prezentuje dílo tohoto jedinečného umělce v širokém spektru jeho činností. Od klasických děl jako jsou Mao, Flowers, Marilyn Monroe a Campbell’s Soup, které spadají do edice Sunday B. Morning až po nádherné, ručně kolorované Flowers. Návštěvníci budou mít možnost také zhlédnout unikátní sbírku obalů na LP z let 1949 – 1987, které Andy Warhol navrhl a Paul Maréchal vydal knižně v roce 2008. Jako lákadlo je v expozici také vybudována sítotisková dílna ala Factory, kde si budou moci návštěvníci sami vyzkoušet technologii, kterou převážně Warhol svá díla tvořil.

 GOODFEST 2014               6.9.2014

Prago Union, Jen Hovorka se svým bandem nebo 100°C! Lehký výčet hostů letošního Goodfestu, který odstartuje na Sokoláku v Karlových Varech v sobotu 6.září po 15hodině. Goodfest je hudební open-air mejdan skupiny The Fellas, která každý rok zve své oblíbené a spřátelené kapely do rodného města Karlovy Vary.  https://www.facebook.com/goodfestival