ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12512 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Víkend nabídne zpívání koled, nejlepší filmy a DYZAJN Market

0 Lucia Daňková 13.12.2014

České Vánoce s herci ABC         13.12.2014

V sobotu 13. prosince od 16 hodin zazpívají v horní části Václavského náměstí herci Městských divadel pražských písně z představení Divadla ABCČeské Vánoce. Vystoupení se koná v rámci akce Václavské Vánoce aneb Vánoční trhy pro Pražany. Uslyšíte oblíbené i méně známé koledy.  České Vánoce nejsou vánoční hrou v klasickém slova smyslu, ale velmi svéráznou adaptací starého známého příběhu, která je inspirována lidovým barokním divadlem, ladovskými jesličkami a také dnešní většinově ateistickou společností, která Vánoce již dávno nevnímá jen jako svátky slavící Boží narození. Přijďte se podívat na malou ochutnávku 13. prosince od 16 hodin na Václavské náměstí.

Snídejte šampaňské s Kohákem      13.12.2014

Ježíšek. Zdrobnělina, která se pravidelně probouzí s koncem roku. Zdrobnělina, kterou se každý nebojí vyslovit. Zdrobnělina, která umí pobláznit svět. Podle některých existuje a nosí dárky, podle některých neexistuje a vše je jenom konzum, podle třetích jde o veselé UFO, které tropí nevyzpytatelné žerty.   Snídejte šampaňské s Ježíškem jako by to bylo naposled! Vstup volný. ERA Svět , Jungmanovo náměstí, Praha 1

Vánoce pro děti v Karlíně                 neděle 14.12.2014

Vánočního odpoledne, který se koná již tuto neděli 14. prosince 2014 od 15:00 ve Fóru Karlín v Praze 8. Tento projekt je určen především dětem, které si prošly náročnou onkologickou léčbou a dětem z dětských domovů a Klokánků z celé České republiky. Cílem je děti pobavit, rozesmát, seznámit je s dalšími dětmi, předat jim pomůcky potřebné k léčbě i každodennímu životu, které se podařilo za výtěžek nakoupit a nechat je alespoň pár hodin zapomenout na každodenní starosti.

Malostranský hřbitov otevře naposledy       neděle 14.12.2014

Malostranský hřbitov na Smíchově projde obnovou. Příští rok bude proto zcela uzavřen pro veřejnost. Malostranský hřbitov patří k unikátním památkám. Jsou zde pohřbeni význační představitelé národního obrození, ale také sochaři a malíři. Kvůli vandalům byl uzavřen a otevírá se jen výjimečně. Příští rok zde přibudou kamery a osvětlení. Nový vstup se schodištěm v budoucnu poslouží jako pódium pro koncerty. Naposledy máte šanci hřbitov navštívit tuto neděli

Nejlepší filmy v kině za 69Kč

Best Film Fest uvede  v kinech  Atlas, Evald, Lucerna a Mat  divácky nejnavštěvovanější snímky druhé poloviny roku 2014.      V programu se objeví například  filmy Kouzlo měsíčního, Láska na kari nebo  černá komedie Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. V nabídce  Best Film Festu jsou i české snímky Andělé všedního dne nebo Díra  u Hanušovic. Festival potrvá do 17.prosince, vstup je 69korun.

Piazzeta  Dyzajn Market + ZIMA  so +ne   10-19h

160 designérů, skvělá atmosféra, výtečné jídlo a pití, kupa nejlepších vánočních dárků.

Milé, předvánoční setkání tvůrců a designérů, kteří představí svoje originální, neotřelé a nápadité výtvory, se tradičně ponese v příjemném duchu. Spousta stánků naditých potecionálnimi, designovými dárky, koledy, vůně svařeného vína, horká polévka, dětský koutek s vánočním workshopem, módní přehlídky, koncerty, dětská vánoční pohádka.