ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11395 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Víkend festivalový, charitativní a s přáteli

0 Lucia Daňková 7.6.2014

Běh pro gorily                                              7.6.2014

V pořadí již 5. ročník populárního Běhu pro gorily se uskuteční v sobotu 7. června 2014. Budete se moci opět těšit na novou trasu, doprovodný program, zajímavé ceny apod. Běh pro gorily je charitativní akce, která je zaměřena na podporu goril ve volné přírodě. Tato akce má ve světě tradici již od roku 2003. Startovat se bude na Hradčanském náměstí a poběží se v maskách goril na Náměstí Republiky. Na startu bude vše probíhat v africkém duchu a v cíli bude připravený pestrý program. Můžete se těšit na známé hudební skupiny a zajímavé soutěže.
Platba startovného proběhne při ověření registrace před startem. Celý výtěžek ze startovného bude věnován na záchranu goril v Africe.
Festival POPENEC víkend                                     7.-8.6.2014

” Přijeďte se 7. – 8. června podívat na zámek do Odlochovic, který se nachází v malebné krajině blanických rytířů nedaleko Votic, a užijte si víkend v překrásné zámecké zahradě! Letos se tam koná již 9.ročník vícežánrového festivalu POPENEC. Vstupné je dobrovolné a vybírá se na podporu Integrovaného centra sociálních služeb Odlochovice. Letos je asi největší hvězdou festivalu skupina Hm…, vystoupení Davida Krause nebo nedělní koncert Jardy Svobody, člena skupiny Traband, v zámecké kapli. Na festivalu bude spousta akcí pro děti, např. pohádkový les, divadélko Koloběžka, skákací nafukovací hrad, výtvarné dílny a možná přijde i kouzelník.:) Děti vezměte rozhodně s sebou! Bližší informace najdete na stránkách www.popenec.cz

Den česko-francouzského přátelství                 7.6.2014

Svátek francouzsko-českého přátelství, pod patronátem Radnice Prahy 6, se uskuteční v sobotu 7. června v parku Ladronka od 12h do 20h. Park Ladronka se za tímto účelem promění v slavnostní a přátelské místo. Budou tam koncerty, sportovní akce, hry, soutěže, stánky s degustací a prodejem výrobků z francouzských regionů, výstava francouzských aut a spousta dalších překvapení.

Akce je přístupna všem Pražanům, velkým i malým. Tato oslava je pozvánkou k oslavě přátelství a příchodu slunečných dnů !

Víkend na okraji Prahy                                            7.6.2014

Na sobotu 7. června 2014 připravila organizace ROPID ve spolupráci s městem Roztoky a obcí Únětice bohatý program pro celou rodinu. Hlavní centrum dění je v Roztokách u Prahy, kam vás z Prahy zavezou historické motorové vlaky na pravidelných spojích vlakové linky S41 z Hostivaře, Libně a Holešovic. V Roztokách bude navazovat historická autobusová linka přes Levý Hradec do Únětic a Horoměřic.
Mezi Roztoky, Levým Hradcem a Úněticemi se můžete vydat po speciální dovednostní stezce, po jejímž úspěšném absolvování na vás čeká v Únětickém pivovaru malé občerstvení. Na roztockém nádraží si můžete prohlédnout modelové kolejiště železničních modelářů. Večer nebude chybět ani kulturní program. Kinobus v sobotu promítne po setmění Okresní přebor. Zúčastnit se můžete také večerního koncertu v Úněticích.