ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14172 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Videoklip k písni Vánoční má více než dva miliony zhlédnutí

0 jsk 13.11.2020

Je to přesně týden, co kapela Kryštof vypustila do světa svoji první vánoční píseň. Podle reakcí posluchačů se duet s Karlem Gottem stal absolutním hitem napříč generacemi. Videoklip Vánoční za pouhých 29 hodin nasbíral 1 milion zhlédnutí na YouTube a včera se dočkal hranice 2 milionů.

Na české scéně se dosud neobjevila skladba, která by dosáhla milionové hranice zhlédnutí takovou rychlostí. Na Spotify se singl drží na předních příčkách a objevil se mezi 50 nejposlouchanějšími skladbami. Kapela Kryštof pro fanoušky navíc připravila výjimečný sběratelský kousek v podobě vinylové desky, kterou nechala vylisovat v limitovaném počtu 1 500 ks.

„Chtěli jsme udělat fanouškům malou raritní vánoční radost. A jak se říká na divadle, když potěšíte jen jednoho jediného člověka, má to smysl. Tady to bude o pár set lidí víc a zůstane jim v rukou něco exkluzivního. Věříme, že je to potěší a snad to bude časem titul, který i získá sběratelskou hodnotu. Vždyť 1100 kusů v našem e-shopu si rozebrali během pár hodin a zbývajících 400 musí lovit někde po netu. Doufáme, že to těm šťastným pomůže vytvořit tu pravou vánoční atmosféru,“ zaznělo od Richarda Krajča.

Limitovaná vinylová deska přináší nejen píseň Vánoční s Karlem Gottem, ale na straně B také její instrumentální verzi, kterou si můžou fanoušci zazpívat jako karaoke díky textu v obalu singlu. Obal kromě fotografií Richarda Krajča a Karla Gotta obsahuje i notový záznam, akordy a podpisy obou hlavních interpretů, i to činí titul výjimečným artefaktem.