ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26461 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Zpěvák Tom Sean vydává singl Lost

0 jsk 8.10.2019

Teprve patnáctiletý český zpěvák irského původu Tom Sean vydává singl Lost, který vznikl na motivy skutečných událostí, kdy Tom v létě zachránil život své kamarádce. K singlu byl natočen videoklip, který se věnuje vztahu dcery se svým otcem agresivním alkoholikem.

„Příběh jsme doplnili záběry z německé Rujany, která je ojedinělou přímořskou lokací s pochmurnou severskou atmosférou, která rámuje koncept videa. Klip jde ruku v ruce s hudbou a feelingem skladby,“ komentuje natáčení režisér Honza Gajdoš. Produkce singlu se ujala česko-anglická produkce Ayen-Rebbel. „Snažili jsme se najít něco nového – smísit artové žánry s popem a zkombinovat je s živými nástroji.“

Tom Sean začal svou kariéru již ve třinácti letech jako herec v seriálu TV Prima Modrý kód, kde hrál po boku svého bratra Davida Gránského. Kariéru zpěváka odstartoval singlem Heart Hotel, který vydal ve svých čtrnácti letech. Autorem singlu je Michael Jay, jenž je držitelem několika Grammy. Po zveřejnění singlu, jehož videoklip si na YouTube připsal přes půl milionu zhlédnutí, Tomovi česká média začala přezdívat „český Justin Bieber“. Tom je aktivní na sociálních sítích a vzhledem k počtu sledujících patří především na Instagramu a TIKTOKu k české špičce.

Tom Sean – Lost

(foto: Petr Kozlík)

Tagy: ,