ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11793 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Zpěvák Jara Vymer debutuje skladbou On My Knees

0 jsk 7.1.2019

Devatenáctiletý hudebník Jara Vymer přichází s debutovou písní On My Knees. Videoklip, vyprávějící o ztrátách dětských iluzí, natočil s režisérem Tomášem Krejčím.

Jara Vymer rozhodně nezapře svůj exotický původ, narodil se v malém městečku na pobřeží Kostariky peruánské matce a českému otci. Když mu byl rok, rodiče se přestěhovali zpět do Česka. V patnácti začal psát písničky a skládat hudbu, před dvěma lety vznikla první plnohodnotná skladba a nyní přichází s debutovým singlem On My Knees.

Prvotinu nahrál pod producentským vedením Borise Carloffa, jež ke spolupráci dodává: „Jara vychází ze soulových kořenů, a spojuje v sobě vintage zvuk s novým pohledem na to nejlepší z black music šedesátých let.“

Zpěvák se ve své tvorbě nechává inspirovat klasickým soulem a r&b, výrazný dopad na něj měla hudba Otise Reddinga, Sama Cooka nebo Percyho Sledge.

Natáčení videoklipu měl na starosti režisér Tomáš Krejčí a studio Wild Cat Films. „Když mě producent Boris Carloff seznámil s Járou Vymerem, rozhodli jsme se, že jeho klip natočíme jako malý film. Jeho hudba je velmi emotivní a bylo těžké najít příběh, který by s tím dokázal držet krok,“ říká Tomáš Krejčí a doplňuje: „Nakonec si myslím, že jsme vybrali nejlepší verzi scénáře a výsledný příběh je věnovaný všem, kteří byli někdy nuceni ztratit svoje dětství, ale nikdy za něj nepřestali bojovat.“

Hlavním tématem klipu je příběh chlapce utíkajícího od rodičů v době rozvodu a hádek. Video reflektuje rozpad tradičních hodnot a vede k hořko sladkému uvědomění, že i přes všechna příkoří máme pouze jednu rodinu.

Jara Vymer – On Me Knees

Tagy: ,