ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4933 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Video: Zpěvačka Nelly vydala klip k písni Nad hladinou

0 jsk 27.6.2018

Česká zpěvačka a herečka Nelly vydala klip k prvnímu singlu z debutového EP, které vyjde v září u Supraphonu. Skladba se jmenuje Nad hladinou.

„Na natáčení klipu Nad hladinou budu dlouho vzpomínat, protože patří k mým nejhezčím, ale zároveň nejnáročnějším a nejzajímavějším. Nejhezčí proto, že jsme se sešli skvělý tým lidí, užila jsem si spoustu krásných outfitů, bavila mě scéna a taneční choreografie. Tanec mě moc baví, a tak jsem se rozhodla mu věnovat víc dál a využít ho při svých dalších písničkách. Nejzajímavější bylo tančení na vodě a určitě je hodně působivé stříkání vody z bubnů. Voda se prolíná celým klipem,“ vysvětlila Nelly.

„Nejnáročnější bylo potápění pod hladinou. Točili jsme to v Aquapalace a ze začátku jsem měla docela obavu z té osm metrů hluboké potápěčské jámy. Taky moc dlouho nevydržím s dechem pod vodou, ale zvládla jsem to a vznikly krásné záběry hlavně díky režisérovi Ondrovi Urbancovi. Chci moc poděkovat všem, kdo se na klipu podíleli, nejvíc Jakubovi Kotkovi, že do toho šel se mnou,“ dodala Nelly.

Nelly – Nad hladinou

Tagy: ,