ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5920 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Zpěvačka Kristína představuje nový videoklip

0 jsk 14.7.2015

Slovenská zpěvačka Kristína Peláková představuje klip k  písni Ta Ne z výběrovky s názvem Tie Naj. Po spolupráci s Miroslavem Donutilem, Ondřejem Vetchým a Ladislavem Chudíkem si vybrala dalšího herce, Slováka Michala Hudáka. Ten se v klipu představí jako bláznivý východňárský muž, který se do zpěvačky na první pohled šíleně zamiluje. Spolupráci se skvělým moderátorem a bavičem, který je zároveň kmotrem písně Ta Ne, si Kristína nemůže vynachválit.

„Protože má písnička vtipný text, chtěla jsem, aby klip působil barevně, živě a měl vtipný příběh. Proto jsem na natáčení pozvala i Michala Hudáka. Je to opravdu skvělý bavič, úžasný herec a hlavně rodilý východňár, což si tato píseň tak trochu i žádala. Myslím, že díky němu klip nabral ten správný šmrnc,“ vypráví Kristína.

Nový klip Ta Ne vznikl pod taktovkou českého režiséra Matěje Pichlera, který už režíroval Kristínin videoklip ke skladbě Rozchodový reggaeton. Natáčel se v Praze v nádherných ateliérech na Žižkově a natáčení bylo časově náročné.

„V klipu se ocitnu dokonce i před oltářem. Samozřejmě s Michalem Hudákem, který mě v příběhu neustále pronásleduje a snaží se mě sbalit všemi možnými způsoby. Klip končí scénou, ve které mu uteču a místo mě mu děti jako nevěstu donesou kozu. On ji jen smutně políbí,“ směje se Kristína.

Kristína – Ta Ne

Tagy: ,