ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6357 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Zpěvačka Klara má singl o novém životě v těle

0 jsk 25.9.2017

Klara, tedy Klára Vytisková, přichází s novinkou. 22. září představila nový singl 2in1. Ačkoli si své soukromí chrání, do hudby se osobní život nebojí přenášet. V květnu se stala po druhé maminkou, a tak spolu s dcerkou Olivií přišla na svět i nová píseň s výstižným názvem 2in1, která reflektuje věčné mystérium vztahu matky a dítěte, které v sobě nosí.

„Skladba je o tom krásném, zvláštním pocitu, který má žena, když v sobě nosí ještě jednoho člověka. Jste na nějakou dobu dva v jednom a narozené miminko je spojení dvou lidí takže taky 2in1. Začala jsem písničku psát už během prvního těhotenství, ale po porodu jsem ji nezvládla dopsat. Pochopila jsem, že ji dokončím teprve, až budu znovu těhotná,” vysvětlila zpěvačka.

Videoklip k písni vytvořili opět Štěpám Fok Vodrážka a kameraman Šimon Dvořáček, kteří jsou podepsání na klipu k písni Survival.

„Štěpánovo citlivé pojetí mého vztahu s Romanem mne tak bavilo, že jsem se tohle další intimní téma rozhodla vložit opět do jeho rukou se slovy: Tady máš písničku a zkus to hlavně tak, ať to není patetický. Tohle téma totiž k patosu přímo láká,” směje se Klára a vysvětluje volbu osvědčeného tandemu.

Klara And The Pop – 2in1

Tagy: ,