ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19158 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Zpěvačce Tereze Maškové napsali píseň No Name

0 jsk 17.10.2019

Tereza Mašková nazpívala píseň O nás dvou, kterou pro ni napsali Zoli Sallai a Igor Timko ze slovenské skupiny No Name spolu s herečkou Janou Kolesárovou. Vyšla již i s klipem. Mašková nyní prochází obdobím pilných příprav na vydání svého prvního studiového alba plánovaného na jaro příštího roku. Po singlu Žár nazpívala nyní novou píseň, která chystanou kolekci uvozuje.

„Jsem moc ráda, že jsem měla možnost Igora a Zoliho poznat. To, že jsou skvělí muzikanti, všichni víme, ale hlavně jsou to velice srdeční a hodní lidé. Velmi si jich vážím,“ vyznává se Tereza Mašková.

K samotné písni říká: „Když jsem ji slyšela poprvé, najednou jsem nevěděla co říct. Chtělo se mi plakat a smát se, protože přesně vystihovala, co jsem v té době prožívala: strach z lásky, zmatenost a zamilovanost.“

Igor Timko si spolupráci s ní pochvaluje: „Terezce jsme skladbu pustili dopoledne a ještě ten samý den večer ji nazpívala s takovou lehkostí a grácií, že se nebavíme o nazpívání songu, ale o vdechnutí života písničce. Každé slovo se umocnilo, významy do sebe začaly zapadat. Tereza je velká zpěvačka, která má dar hlasem zhmotňovat emoce a vytvářet příběhy.”

Tereza Mašková – O nás dvou