ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29535 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Xindl X přichází s klipem k písni Terapie

0 jsk 28.3.2022

Ondřej Ládek, zpěvák, písničkář a skladatel známější jako Xindl X, vydal loni v říjnu album Terapie. Nyní vydává videoklip ke stejnojmenné písni a ohlašuje nový termín přesunutého koncertu v pražském O2 universu. Doposud největší show své kariéry předvede už 5. května.

„Koncert jsme kvůli epidemii museli dvakrát přeložit, ale vypadá to, že konečně bude! A bude i se všemi slíbenými hosty,“ láká zpěvák.

Celé loňské album tentokrát nebylo o dění ve společnosti, jak jsme u zpěváka zvyklí, ale spíše o jeho vnitřním prožívání. Výjimkou není ani píseň Terapie. „Píseň je o tom, že každý ví nejlíp, jak máte žít svůj život. Každý ví nejlíp, jak máte udělat v podstatě cokoliv. A nebojí se vám to říct. A o tom, že bývá dost těžký v dešti těchto dobře mířených rad zůstat sám sebou,” přibližuje význam textu Ondřej.

Fanoušci mohou ve videoklipu sledovat Xindlovo alter ego, které znají z obalu nové desky. „Je to panáček, který má místo hlavy jedno velký vnímavý oko a žije ve světě lidí, kteří mají místo hlavy jen jednu velkou ukecanou pusu,” popisuje Ládek a o ději klipu dodává: „Je to o jednom dni pana Očka a jeho každodenní boji s Povídálky okolo něj. Taková lehce autobiografická reportáž ze světa introvertních lidí.”

(foto: Michal Skořepa)