ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15944 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Wattie z The Exploited utrpěl infarkt

0 jsk 24.2.2014

Wattie Buchanan (na snímku druhý zleva), zpěvák skotské punkové legendy The Exploited, zkolaboval 13. února hned poté, co přerušil koncert své kapely v portugalském Lisabonu. Důvodem byl infarkt, který ho postihl v šatně. Podle kapely nebude moci zpět na pódium minimálně tři měsíce a všechny koncerty se do konce května ruší.

K události došlo v klubu República da Música, kde se The Exploited představili při turné s Napalm Death a Hatebreed. Kolapsu předcházely zdravotní potíže zpěváka přímo na pódiu, které zachytil záznam umístěný později na internetu (viz níže). Před odchodem z pódia se Buchanan sotva držel na nohou. Pořadatelé poté ihned přivolali záchrannou službu.

Buchanan napsal ve čtvrtek v noci pro fanoušky na faceboook kapely vzkaz. „Nedokážu vyjádřit, jak moc mě dojímají všechny pozitivní přání od tisíců lidí z celého světa a nabídky na pomoc mé ženě Gene. Chci jen říct: Děkuji vám a všem zaměstnancům nemocnice na jednotce intenzivní péče. Jste úžasní. Ještě jednou vám všem děkuji.“

Wattie Buchanan na pódiu v Lisabonu: