ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7627 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Vojta D v novém klipu k písni Žít tady a teď

0 jsk 4.2.2020

Zdánlivě úspěšný a bezproblémový život herce a zpěváka Vojty D může mít stinnou stránku. Je zachycena ve skladbě Žít tady a teď, ke které vznikl i videoklip.

„Když jsem se ráno vzbudil, nenáviděl jsem toho Vojtu, který šel v noci spát. Těžko se to vysvětluje, ale bylo mi psychicky strašně zle. Věděl jsem, že musím něco změnit, protože jsem svým chováním často ublížil lidem, na kterých mi záleželo a kolikrát už to prostě nešlo vzít zpátky,“ vysvětluje k motivaci na námět nové skladby Vojta D. „Přestal jsem na Instagramu sledovat všechny lidi kromě kapely a rodiny a řekl jsem si, že už nebudu žít život ostatních, ale chci naplnit ten svůj láskou a štěstím. Musím říct, že se mi to pomalinku začíná dařit,“ dodává.

Hudbu složil Vojta D, produkci písně měli kromě něho na starost Adam Vychodil, Lukáš Honig a Matěj Belko. Videoklip se točil tři dny, kromě dvojice sympatických babiček, které dokonale vystihly myšlenku singlu, září v klipu i tanečníci vedení choreografem Tomášem Smičkou. Klip natočil tým Colorpix.