ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6307 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Vlasta Horváth vzpomíná v nové písni a klipu na zesnulého bratra

0 jsk 26.3.2018

Zpěvák a hudebník Vlasta Horváth přichází s novým singlem Stále nevěřím, ke kterému natočil videoklip. Věnoval ho svému zesnulému bratrovi Martinovi, jenž když ukončil profesionální dráhu fotbalisty, zakotvil ve Vlastově kapele na postu bubeníka. Jak sám Vlasta říká, „byli jsme spřízněné duše“.

Nový singl je zároveň předzvěstí nového CD, jehož vydání je naplánováno na začátek října tohoto roku. „Původně jsem chtěl vzdát hold svému milovanému bratrovi jen tímto jedním songem, ale stále ke mně přicházela shůry nová slova a melodie. V tu chvíli mi došlo, že nezůstanu u jedné písně, ale že natočím v tomto duchu celé album,“ říká Horváth.

Zpěvák si dal tentokrát na singlu Stále nevěřím záležet a přizval ke spolupráci známého britského hudebního producenta Grega Havera (produkoval například Manic Street Preachers a další), ale také tuzemského hudebníka a producenta Lukáše Pavlíka, který se s ním na produkci též podílel. Jako ve většině případů si hudbu a text obstaral Horváth sám. Píseň je velice emotivní. Po hudební stránce velmi propracovaná, na jedné straně skrývá spoustu citu a na druhé je plná energie.

Vlasta Horváth – Stále nevěřím