ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30633 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Vlasta Horváth nahrál první vánoční píseň

0 Redakce 18.12.2013

Zpěvák Vlasta Horváth, vátěz druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar, nahrál svou první vánoční písničku. Jmenuje se Přihořívá a její první verze vznikla již před třemi lety. Až letos ji ale Horváth vytáhl z pomyslného muzikantského šuplíku a dokončil.

„Impulsem pro složení vánoční písně pro mě byli především moji fanoušci. V průběhu uplynulých let na mě neustále apelovali s tímto přáním, ale vždycky z toho nakonec sešlo. Za to, že nezůstalo u planých slibů a píseň je konečně hotová, patří velký dík kamarádce Elišce Hlavové, která pro mě otextovala nejen Přihořívá, ale i další skladby z připravovaného alba,“ říká talentovaný zpěvák a muzikant, který se chtěl vyvarovat natočení prvoplánové koledy.

„Víc než ty tři sváteční dny plné jídla, pohádek a nicnedělání mám rád to, co jim předchází. Od té doby, co se nám narodila první dcera, prožívám advent úplně jinak. Není pro mě synonymem honby za dárky, ale časem zastavení a rozjímání, pocitem štěstí, které prožívám, když v dětských očích vidím upřímnou radost z každého dalšího otevřeného okýnka na adventním kalendáři. A o to jsem se chtěl podělit,“ přiznává Horváth.

Atmosférou v nahrávacím studiu se dokonce nechal unést natolik, že plánuje příští rok vydat celé vánoční album. Aktuální singl ale není jediným dárkem, který si pro fanoušky připravil. Radost jim udělá i novou verzí svých webových stránek, které budou spuštěny ještě před Štědrým dnem, a dvěma akustickými koncerty. Ten první se uskuteční v jihlavském hudebním klubu Ježek v pátek 20. prosince a druhý tradičně v benešovském Atlas Music Klubu 25. prosince.

Vlasta Horváth – Přihořívá:

http://www.youtube.com/watch?v=8PBcSIgngW4