ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18501 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Vesna vydává nový singl. Zpívá v něm i Věra Martinová

0 jsk 20.6.2019

Dívčí kapela Vesna v čele se zpěvačkou a textařkou Patricií Fuxovou vydává singl Bílá laň. Ke spolupráci přizvala zpěvačku Věru Martinovou. Klip se natáčel v polorozpadlém zámku v Uherčicích a o vizuál se postarali Czech Vibes.

„Vesnu sleduju od úplných začátků,“ říká Věra Martinová. „Baví mě sledovat, jak holky rostou.“ Zpěvačka si s Vesnou zazpívala poprvé na slavnostním křtu Vesna show v Obecním domě v Praze, a když ji kapela oslovila k duetu, bez zaváhaní souhlasila. „Píseň mě nadchla od první chvíle, kdy jsem ji slyšela,“ dodává Věra.

Příběh pojednává o lani, která se zamiluje do člověka a bere na sebe lidskou podobu. Její oběť ale není zadarmo a ona zapomene, že tím přichází o to nejcennější, co má. „Během natáčení mi několikrát vhrkly do očí slzy. Přemýšlela jsem nad všemi z nás, kteří se snažili ve svém životě zalíbit ostatním,“ popisuje frontmanka Patricie. Snahu zalíbit se prožila při natáčení i samotná kapela. Klip se totiž točil nadvakrát.

„Poprvé jsme natáčely v obrovském bílém studiu. Nebylo to ono. Chtěly jsme být takové jako ostatní, ale zjistily jsme, že to ztratilo kouzlo a že musíme zůstat své,“ popisuje houslistka Bára Šůstková.

Vesna, Věra Martinová – Bílá laň