ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15650 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Vesna představila nový, svěží singl Voda

0 jsk 26.5.2020

Dívčí kapela Vesna představila videoklip k novému singlu Voda. Pod hlavičkou Warner Music tak do světa vyplula vlajková loď chystané desky, na kterou se fanoušci mohou těšit letos na podzim. Písničku Voda produkoval Dalibor Cidlinský, s nímž kapela nahraje i celé album.

Zpěvačka a hlavní skladatelka kapely Patricie Fuxová věří v synchronicitu, a ta se až neskutečně potvrzuje. „Když jsem píseň psala, netušila jsem, jak moc aktuální to téma bude. Tento rok jsme jako planeta čelili požárům, koronavirové pandemii a teď se dozvídáme, že naše podzemní vody jsou v kritickém stavu. Planeta Země vysílá varování a je čím dál jasnější, že lidstvo bude muset svůj přístup změnit. Vznikla před rokem, kdy jsem ve svém životě prožívala příliv pozitivní energie. Píseň mi pomohla překlenout se přes problémy, které jsem řešila. Představovala jsem si, jak voda, stejně jako láska, smyje všechno naše trápení a rány,“ vysvětluje Patricie.

Videoklip, který singl provází, se točil v lomu Marokánka a krásné přírodě v okolí Hradce Králové v režii Martina Šestáka.

Tagy: ,