ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5237 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Tomáš Pastrňák natočil na Islandu videoklip k singlu Lodička

0 jsk 7.2.2020

Písničkář Tomáš Pastrňák vydává videoklip k nové skladbě Lodička. S režisérem Tomášem Krejčím k ní natočili na Islandu příběh vykreslený na pozadí divoké přírody. Píseň vznikla pod producentským vedením Borise Carloffa a je první vlaštovkou z připravovaného alba. Novinka je nyní dostupná na všech digitálních platformách.

Nová nahrávka se pohupuje na vlnách představivosti. Lodička je o hledání, o komunikaci ve vztazích blízkých i vzdálených, hlubokých i povrchních. Oceán symbolizuje nekonečnou a nevyzpytatelnou síť, ve které se člověk snadno utopí, neumí-li plavat či plout. „Videoklip je parafrází na utápění se v moři sociálních sítí. Jsem vděčný, že mi Tomáš Pastrňák umožnil natočit zrovna tenhle videoklip na Islandu, kde síla přírody znamenitě podtrhuje téma písničky,“ komentuje spolupráci režisér Krejčí.

Tomáš Pastrňák strávil na Islandu přibližně čtyřicet hodin a za tu dobu stihl úctyhodnou řadu věcí. „Kromě natáčení, přesunu na lokace, rychlého jídla a krátkého spánku jsem narazil na pět věcí, které jsem nikde jinde na světě neviděl, a to už jsem toho hodně procestoval,“ říká Pastrňák a dodává: „Černý písek na pláži, ledové kry plující v moři, tuleni na dohled a trochu i na dosah, nahoře polární záře a dole krajina téměř bez stromů. Takový si budu pamatovat Island.“