ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7558 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: The Rasmus přicházejí se singlem Rise

0 jsk 13.6.2022

Skupina The Rasmus se po vystoupení, jímž reprezentovala Finsko ve velkém finále soutěže Eurovize, vrací s novým singlem Rise. Skladba, kterou napsal a produkoval slavný americký producent Desmond Child, je energickou rockovou skladbou s orchestrálními prvky a je zároveň jednou z „nejnadupanějších“ písní kapely za dlouhou dobu.

„Rise je o boji s depresí. Covid byl poslední kapkou pro mnoho lidí, kteří mají problémy s duševním zdravím, včetně mě. V klipu tanečníci představují zlé síly a snaží se nás stáhnout pod zem. Přesto má píseň pozitivní poselství, nevzdávat to bez ohledu na to, jak těžce s vámi život zachází,“ říká zpěvák Lauri Ylönen.

Nové album The Rasmus, které se rovněž bude jmenovat Rise, vyjde 23. září u Playground Music. Produkovali je Desmond Child a Joshua a bude obsahovat skladby s bývalým kytaristou Paulim Rantasalmim a také nahrávky s novou kytaristkou Emilií „Emppu“ Suhonen. Kompletní seznam skladeb ještě nebyl zveřejněn, ale níže si už můžete prohlédnout působivý obal, který vytvořil Henrik Walse a fotografie na něj pořídil Venla Shalin.

Tagy: ,