ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5027 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Tereza Vítů v životní výpovědi

0 jsk 26.4.2024

Tereza Vítů působí ve vršovickém divadle Mana, dříve také v Městských divadlech pražských a je členkou divadelní společnosti IndigoArt Company. Vedle divadelních rolí se objevila i ve filmech a seriálech. Nyní svou hereckou i pěveckou kariéru rozšiřuje i jako sólová zpěvačka.

Na debutu Zůstaň spolupracovala s multiinstrumentalistou a producentem Matějem Belkem. Videoklip dokresluje intimitu skladby a natočila ho s týmem Jakuba Mahdala. Již nyní je k dispozici na všech streamovacích platformách.

Melancholická píseň Zůstaň je výpovědí vlastního životního příběhu. „Chtěla jsem napsat píseň o lásce/vztahu, který už má za sebou prvotní zamilování a ti dva se už doopravdy znají. To samozřejmě někdy přináší těžké chvíle, ale i ten okamžik, kdy se dva lidé rozhodnou, že i když není ani jeden z nich perfektní, stojí za to spolu zkusit prožít celý život… tam pro mě začíná pravá láska,“ komentuje Vítů.

Skladba vznikala ve studiu hudebníka Matěje Belka, bicí nahrál Roman Vícha. Režie videoklipu se zhostil Jakub Mahdal. Spolu s Vítů vymysleli koncept videa, aby co nejlépe zachytil atmosféru samotné písně. Roli životního partnera zpěvačky ztvárnil herec Petr Konáš.

„Je zvláštní, že s Terezkou se známe už několik let, ale za tu dobu jsme se potkali asi třikrát. Nicméně kdykoliv se setkáme, je to jako by se potkali stáří dobří známí. Osobně pro ni mám velkou ‚slabost‘, takže když mě požádala o spolupráci, vůbec jsem neváhal. Píseň je krásná a celé se to víc, než povedlo. Jsem poctěn, že si vybrala zrovna mě,“ uvedl Konáš.

Zůstaň není první ani poslední tvorbou Vítů, aktuálně pracuje na dalších novinkách.