ivermectina injetável para cães bula ivermectina infobae ivermectina merck sharp ivermectin 12 mg tablet dose in hindi prevenção ivermectina ivermectin injection uses in kannada what does ivermectin treat in goats
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30875 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Teepee se ohlížejí za svým největším evropským turné

0 jsk 31.12.2020

Ještě před koncem tohoto roku se kapela Teepee rozhodla zpracovat záběry z lednového turné v Evropě coby předskokani britských Seafret a sdílet je společně s novým remixem Running Around jako poděkování všem fanouškům za podporu během těchto bouřlivých časů.

14 dní, 11 koncertů, 7 zemí a vydaná deska Where the Ocean Breaks. S další vlnou lockdownu se tato čísla mohou jevit jako z jiné dimenze, přesně tak ale trávili dream-popoví teepee začátek roku 2020. Vzpomínku spojili s remixem, na kterém spolupracovali s dánským elektronickým duem Bylja.

Kooperace s Dány navíc geograficky podtrhává půlroční odloučení členů projektu Teepee. Tereza Lavička-Sladká působila v berlínské kanceláři labelu Springstoff, zastřešující Teepee i Bylja, Miroslav Patočka absolvoval studijní pobyt na Kodaňské univerzitě v Dánsku.

„Kluky z Bylja jsem náhodou objevila v kanceláři Springstoffu, při procházení demonahrávek, které nám pravidelně chodí. Hrozně mě jejich hudba bavila, hned jsem běžela za šéfem, spojili jsme se s nimi a po několika Zoom telefonátech jsme podepsali smlouvu. Bylo jasné, že tak skvělé hudebníky si nemůžeme nechat utéct. Při jednom z telefonátů jsem jim navrhla, jestli nechtějí pro teepee udělat remix. Mám ohromnou radost, že se do toho Marchel a Emil s radostí vrhli,” vypraví Tereza o vzniku spolupráce s Bylja.

Emotivní harmonie ve spojení s organickou taneční elektronikou na Running Around jsou ochutnávkou chystaného remixového EP, které Teepee vydají začátkem příštího roku.

„Při zhlédnutí záběrů z turné nás až mrazí, ale pevně věříme, že se opět co nejdřív setkáme v klubu! Příští rok o novou hudbu rozhodně nebude nouze. Kromě EP a práce na nových písničkách se na jaře chystáme vydat první singl v češtině. Těšíme se taky na ještě intenzivnější spolupráci s našimi novými spoluhráči Prokopem a Tondou, kteří projekt výrazně hudebně posunují,“ dodávají Teepee.

Deska Where the Ocean Breaks byla před několika týdny nominována na cenu Cenu české hudební kritiky – Apollo.

(foto: Čestmír Jíra)

Tagged with: , , ,

Komentáře