ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6684 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Tajemství staré bambitky 2 má teaser

0 jsk 12.8.2021

Nová pohádka Tajemství staré bambitky 2 se přesouvá ze střižny do postprodukce. Premiéra je plánována na 9. prosince a nyní se nabízí první ochutnávka toho, jak bude nová pohádka vypadat a také se představuje plakát s hlavními hrdiny.

Tajemství staré bambitky 2 je volným pokračováním prvního dílu. Nový příběh přivede na plátno prince Jakuba a hrnčířskou dceru Aničku, z nichž se stal královský pár, rodinu tvoří i rozkošná princezna Johanka a její dědeček Karaba, který se věnuje jenom hrnčířskému řemeslu. Situace se zamotá ve chvíli, kdy se rádcové Ferenc a Lorenc chtějí pomstít a využijí k tomu „smůlovatou“ královnu Julii ze sousedního království. Oba vykukové nastraží na Karabu past a podvodník Václav jim v tom bude účinně pomáhat. Aby dobro znovu zvítězilo, k tomu je třeba chytrost, přátelství a smělé srdce.

V hlavních rolích diváci uvidí Ondřeje Vetchého, Tomáše Kluse, Kamilu Janovičovou, Veroniku Khek Kubařovou, Valentýnku Bečkovou, Jiřího Lábuse, Miroslava Vladyku, Václava Noida Bártu, Petra Štěpánka, Markétu Plánkovou a další.