ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5611 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Support Lesbiens mají klip k písni Hazardér

0 jsk 8.4.2019

Pražští Support Lesbiens představují videoklip k písni Hazardér. Vznikl na křtu desky v pražském klubu Doupě a jde o klip k jediné písni s českým textem na posledním albu skupiny nazvaném Glow. Autorem textu je Xindl X.

„Všichni máme v sobě uličníka, všichni nějakým způsobem zlobíme, někdy se utrhneme ze svých pomyslných řetězů. Ale naší hlavní přirozeností je konat dobro, protože víme, že je to správné. Hazardér je píseň o člověku, který se nesnaží své přestřelky omlouvat, ale za ctnosti srdce a ty, které miluje, by obětoval všechno,“ říká zpěvák Dušan Marko.

Je to už čtvrtý videoklip Support Lesbiens k loňskému albu a zároveň o první opravdové živě nahrané video. Natočeno bylo na únorovém křtu desky Glow v pražském klubu Doupě. Kapela tuto příležitost pojala jako velkou oslavu hudby se svými přáteli a nejbližšími spolupracovníky. Zároveň zde dohodla řadu zajímavých spoluprací na příští rok.

Hazardér podle všeho nebude poslední připomínkou desky Glow. Skupina slíbila, že do budoucna vydá ještě alespoň dva další singly. Nový repertoár bude součástí nadcházejících koncertů. V současnosti se již muzikanti intenzivně připravují na festivaly letní sezónu.

Support Lesbiens – Hazardér