ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13685 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Slza si do nové písně přizvala Dominique Alagiu

0 jsk 17.8.2022

Skupina Slza, tedy Petr Lexa a Lukáš Bundil, už před pár měsíci naznačila, že letošní rok pro ni bude důležitý. První zlom fanoušci zaznamenali u písně Padám, v níž se Slza představila ve spolupráci s Pam Rabbit. Nyní přichází s novinkou Tak mi promiň, v níž hostuje zpěvačka Dominique Alagia.

Písnička se dočkala i divokého a barevného klipu z prostředí párové terapie, který režíroval sám frontman kapely, jenž mimo režie stojí poprvé zcela sám i za hudbou a textem písně. Hlavní role se vedle Petra Lexy a Dominique Alagia ujala i herečka Dana Batulková. Za kamerou stál Michael Nováček.

Nový singl vznikal už na začátku letošního roku. Poté, co chvíli „zrál v šuplíku“, se k němu Petr Lexa vrátil v červnu. Zárodky spolupráce s Dominique Alagia se ale začaly rodit už před nějakou dobou.

„Na Domču jsem poprvé narazil asi před rokem na TikToku, kde zpívala cover písně Someone You Loved od Lewise Capaldiho. Tehdy mě natolik zaujal její hlas, že jsem s ní hned musel nazpívat duet té písně. Vyměnili jsme si pár zpráv, pochválil jsem jí tvorbu, popřál hodně štěstí a od té doby jsme nebyli v kontaktu,“ vypráví Lexa.

„Když jsme dodělali demo Tak mi promiň a padla otázka, jestli by se tam nehodil nějaký další neotřelý hlas na feat, vzpomněl jsem si na Domču. Napsal jsem jí, poslal song, ona z něj byla nadšená a asi za dva týdny už jsme vycházeli ze studia s hotovým singlem,“ pokračuje zpěvák.

Dominique se tak splnil dětský sen. „Jako menší jsem byla jejich fanynka,“ říká s úsměvem. „Písnička mě okamžitě zaujala, hodně lidí se v tom dle mého názoru najde. Jsem z toho nadšená, singl je chytlavý, líbí se i mé rodině a kamarádům.“