ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19217 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Slza otevírá písní Padám s Pam Rabbit novou etapu

0 jsk 12.4.2022

„Song Padám pro mě znamená nový restart, novou energii, zbavení ze zajetých postupů a objevování nových,“ říká frontman kapely Slza Petr Lexa a naznačuje, že rok 2022 bude pro ni zřejmě přelomovým. Ve spolupráci s Pam Rabbit připravili Lukáš Bundil s Petrem Lexou píseň Padám a jak po zvukové, tak i vizuální stránce posouvají svou tvorbu zase o kus vpřed.

Opouští tak černobílý svět své dosavadní image a nechávají sebe i hudbu více otevřít a uvolnit. „Na tracku mě nejvíc baví to, jak překvapivě jinam se kluci žánrově dostali,“ říká Pam Rabbit, která se na písni podílela jak autorsky, režisérsky i postprodukčně.

Videoklip reflektující dva odlišné světy, založený na hře světel s prvky inspirovanými oblíbeným seriálem Stranger Things natočil videomaker Michael Nováček.  Naživo se fanoušci s kapelou Slza setkají na jarních koncertech, které startují už v květnu.

Píseň Padám je o temnotách, ze kterých se snažíme dostat ven, ale neustále do nich padáme znovu a znovu. „Může to být o závislostech, vztazích, psychických problémech, každý si tam může dosadit to, co z toho sám cítí,“ říká Lexa, který napsal text společně s Pam Rabbit.

„V textu se střídají dva různé světy, dvě reality, ze kterých jedna odráží skutečnost a druhá symbolizuje to, co se nám odehrává v hlavě. Snažili jsme se vizuálně zpodobnit emoci, kdy člověk propadá svým temným stránkám a když už si myslí, že je z toho venku, propadne tomu znovu. Takový začarovaný kruh,“ dodává frontman Slzy.

O produkci písně se postaral Enthic. Finální mix připravil anglický producent Oliver Som, se kterým kapela spolupracuje už od posledního alba.

Živě se SLZA představí v rámci letních koncertů napříč celou republikou. Těšit se fanoušci mohou na nový styling, nové aranže a pestrou show plnou největších hitů i novinek.