ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29599 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Skyline vyhlásili ke klipu Till The Morning Comes taneční soutěž

0 jsk 13.6.2018

Skyline představili novou píseň a klip Till The Morning Comes. Avizuje jimi osmé album, jež zatím nemá datum vydání. Děj klipu je zasazený do streetové taneční soutěže, které se rozhodne zúčastnit zprvu jasný pohybový outsider. Všechny lokace pro natáčení byly vybrány v Praze, jednou z nich byl i prostor kolem zastávky MHD Olšanka.

„Tahle scéna na Olšance se měla točit podle plánu nějaké dvě a půl hodiny. Měli jsme připravený seznam záběrů, které chceme udělat, a říkali si, že budeme rádi, když to stihneme. Plány nám narušila ctižádostivá paní, která na nás chtěla volat policajty, protože se jí nelíbilo, že kolem jejího domu jezdíme na kolech obmotanými blikajícími světýlky. Setkání se strážci zákona jsme úplně nepotřebovali, a tak jsme přepnuli do hit n run módu a dvě a půl hodiny trvající scénu natočili za dvacet minut,“ vysvětluje s úsměvem režisér Tomáš Bláha.

On i Dužan již v minulosti s kapelou spolupracovali. Barvení klipu obstaral Enthony Grain z Cape Townu, který je jedním z nejlepších lidí v oboru. „Video se mu tak líbilo, že nám ho celé nabarvil za velmi přátelských podmínek. Řekl bych, že se nám povedl husarský kousek a mám z něj obrovskou radost,“ dodává Bláha.

Kapela Skyline letos slaví dvacet let od svého prvního koncertu. Ten se uskutečnil 16. ledna 1998 a Skyline byli supportem Tata Bojs na Deltě v Praze. Výročí chce oslavit skládáním nových skladeb.

Skyline – Till The Morning Comes

Tagy: ,