ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28454 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Skupina Vesna natočila klip k písni Vlčí oči

0 jsk 29.6.2021

„Původně jsme chtěly natočit klip k písni Tančíme, což je letní hitovka pro rádia, ale pak jsme se rozhodly pro naši srdcovku. Vlčí oči v sobě nesou trochu folkový odkaz a inspirací jsou všichni lidé, kteří stejně jako vlci žijí v ústraní. Jdou si v životě vlastní cestou, která ale přesto stojí za to,“ říká zpěvačka a autorka písně Patricie Fuxová.

„Letní road klip jsme natáčely na Kokořínsku a je cestou do míst, která jsou blízká našemu srdci. Hlavní rekvizitou je v něm Volkswagen Transporter T2. Podařilo se nám ho získat vlastně náhodou. Půl roku jsem kolem něj chodila v garáži, kde parkuju, až jsem jeho majiteli zanechala dopis. Nechala jsem mu za stěračem i naše cédéčko a poté čekala, zda to vyjde nebo ne. Nakonec se ozval, že nám busík zapůjčí, a dokonce s námi strávil část dne na natáčení i se svou ženou a teprve měsíčním synem Jonášem,“ dodává.

Inspirace hippies érou vznikla díky retro vozidlu, ale také díky spolupráci se značkou Levis, jejíž džíny si do klipu celá skupina oblékla. Klip natočila Vesna díky svým fanouškům a bazaru Na hadry.

„Kvůli covidu nám chyběly prostředky na natáčení, a tak jsme se rozhodly k problému přistoupit kreativně. Zorganizovaly jsme online bazar Na hadry, kde jsme fanouškům nabídly naše exkluzivní kostýmy. Nejdražší šaty se prodaly za sedm tisíc korun. Jména všech fanoušků, kteří nás podpořili jsou vytesaná do klipu,“ konstatuje Fuxová.