ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29945 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Skupina Mr. Loco přiblížila v klipu příběh alergika

0 jsk 16.10.2018

Skupina Mr. Loco je tvořena z hudebníků několika národností, kteří se shlukli kolem frontmana Filipa Flussera. Před dvěma lety vydala album Balkan Trip, nyní je tu její nový klip k písničce Alergik. Novinkou je čeština v textu.

Aktuální singl kapely přináší svěží rytmus v jejím oblíbeném stylu zakládajícím se na kombinaci balkánského folklóru s prvky latiny, reggae, ska a hip hopu. „Inspirací pro vznik skladby byla nepříliš zábavná alergická reakce jednoho mého kamaráda. Kdo se zaposlouchá do textu, tak pochopí,“ říká Filip Flusser.

Alergik se natáčel v okolí Prahy. Hlavní rekvizitou byla těžká kožená sedačka, kterou musela kapela na každou lokaci přenášet i několik set metrů.  Na skladbách s českými texty Mr. Loco i nadále pracují a plánují je vydat na EP. Důvodem pro přechod textů do češtiny byly reakce fanoušků po koncertech kapely.

„Často za námi chodili lidé, že máme super pecky, ale že by si s námi rádi zazpívali. Tak teď budou mít možnost. V tuto chvíli je hotových šest skladeb, které se objeví na nové desce zkraje příštího roku,“ dodává Flusser.

Mr. Loco – Alergik

Tagy: ,