ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28243 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Skupina Malone se hlásí singlem Lollipop

0 jsk 9.9.2022

Kapelu se současným popovým zvukem Malone (vyslovuje se Meloun) objevil před několika měsíci producent a kytarista Lukáš Chromek. Nyní se objevuje debutový singl Lollipop.

Píseň s letní náladou je ve slokách zasněný, v chytlavých refrénech zas plný energie. Tak by se dal popsat i celkový styl kapely Malone, jehož frontmanem je třiadvacetiletý Miloš Fejgl.

„U písniček obecně je pro mě důležité, aby rezonovaly s lidmi, kteří je budou poslou-chat, vždy tam bude popový základ. Ale alternativní úlety by od nás lidi určitě v některých písničkách, včetně alba, na kterým teď děláme, alespoň trochu čekat měli. Naše cesta je alternativní pop,“ říká.

Ke složení singlu Lollipop, jehož je spolu s kytaristou Honzou Sko-runkou autorem, ho inspirovala dovolená s rodinou. „Můj malý synovec poprvé ochutnal lízátko a měl z té chuti nejupřímnější radost, úplně z něj sršela! Tento zážitek mě vedl k zamyšlení, co takové pocity vyvolává v dospělých lidech. Svět je poslední dobou fakt šílenej, společnost v něm upadá do depresí a všichni se s tím musíme nějak vyrovnávat. Každej by si měl najít svůj alespoň malej kousek štěstí. I kdyby to mělo bejt jen to lízátko. Prostě něco, co mu tyhle náročný časy aspoň trochu přisladí,“ říká frontman.