ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12466 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Skupina IAN má nový klip

0 Redakce 12.12.2014

Členové skupiny IAN představují nový videoklip k písni She. Jak dvojice říká, sdělení téhle písně je prosté: She’s the one. Stejně vizuálně čistý je i samotný videoklip. Hlavní role si v něm zahráli umělci z Národního divadla, mezi nimi také herečka Alena Doláková známá například z pohádky Tři bratři.

 Režie klipu She se ujal Martin Zeman, který si odskočil od své hlavní profese fotografa. „Byl to částečně krok do neznáma, ale po první schůzce bylo jasné, že spolu budeme točit. Osobní přístup a pochopení kapely je pro nás důležitější než hollywoodské efekty,” vysvětlují IAN

V klipu si zahráli tři výrazné osobnosti umělecké scény: Herečka Alena Doláková, která se v poslední době představila například v pohádce Tři bratři, jinak je herečkou působící v Divadle v Celetné. Dále Lucie Schneiderová, ta je herečkou Národního divadla v Brně a aktivní hudebnice (například autorka hudby v představení Lysistrata v ND Brno).

Jedinou mužskou roli pak zastupuje profesionální tanečník Marek Svobodník, který je v současné době členem souboru baletu pražského Národního divadla.

IAN – She:

Tagy: ,