ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26543 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Skupina Doga vydala svůj první hraný klip

0 jsk 3.1.2022

Česká rocková kapela Doga nachystala pro fanoušky silvestrovskou premiéru nového klipu Dobrej chlap. Jde o první hraný klip v historii kapely. Jednu z hlavních rolí ztvárnil herec Pavel Kikinčuk, kterého lidé znají např. ze seriálu Okresní přebor, filmu Slunce, seno, jahody nebo Babovřesky. Kapela chce v současné zvláštní době fanoušky hlavně pobavit a alespoň trochu zvednout náladu.

Klip natáčela Doga dva dny v Žihli na severním Plzeňsku pod vedením režiséra Jiřího Bláhy. Právě on doporučil pro jednu z hlavních rolí herce Pavla Kikinčuka, pro kterého to byla klipová premiéra.

„V klipech jsem zatím nehrál. Dělali jsme různé reklamy s Hynkem Čermákem, ale co se týče hudebních videí, je tohle pro mě premiéra. A ještě navíc jde o tvrdý rock, což není zrovna můj šálek kávy. Musím ale přiznat, že když jsem si tuhle písničku pustil poprvé, docela se mi líbila. Natáčení mě bavilo moc. Doga je výborná parta kluků,“ sdělil herec.

Doga se vůbec poprvé přiklonila k čistě hranému klipu. „Už nás nebavily klipy, kde vystupujeme jako kapela a jen hrajeme na kytary. To už máme všechno za sebou. Rozhodli jsme se udělat klip s příběhem, v němž se sami objevíme. Chtěli jsme to udělat trochu jinak a doufám, že se to podařilo. Hlavně chceme lidi pobavit, protože teď je blbá doba, kdy sedíme všichni doma, koncerty skoro nejsou a kdo ví, kdy budou,“ prozradil kapelník Izzi.

Tagy: , ,