ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13978 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Sebastian nazpíval vztahovou píseň

0 jsk 10.5.2022

Kapela Sebastian v čele s frontmanem, zpěvákem a autorem Sebastianem Navrátilem musela nedávno přesunout své jarní turné na podzim kvůli komplikacím spojeným s proděláním covidu frontmana. Ten jako náplast připravil pro fanoušky vztahovou zpověď ve formě singlu s názvem Tvý jméno.

„Písnička je o dvou lidech, kteří spolu prožili kus života a pokazili co šlo. Oba se ale milují, jestli se tomu dá říkat láska, ale ví, že spolu stejně nedokážou fungovat,“ přibližuje význam písně Sebastian.

Ke skladbě vznikl i videoklip v režii Jakuba Mahdala, který k tvorbě vizuálu použil unikátní technologii, která nemá v Česku obdoby. „Energie na to, něco se vztahem dělat, je pryč a oba teď řeší problémy po svém,“ pokračuje v příběhu singlu Sebastian. „Problémy, které je dřív zvedaly ze židle, jsou na denním pořádku a už to ani jednoho z nich vlastně nerozhodí. Noci, kdy jeden bez druhého hledají štěstí jinde, jsou ale pro oba nekonečné a zbytečné, protože se vždycky stejně vrátí k sobě.“

Třicetiletý interpret má na svědomí text i hudbu k singlu. S textem mu pomáhal Jenda Vávra, na hudbě se podíleli členové kapely Jakub Mahdal a Ondřej Turták, producent známý jako ODD. „Byla to naše společná práce. Chci za to klukům poděkovat,“ vzkazuje Sebastian a slibuje do budoucna další žánrově nezařaditelné písně.

„Teď jsme udělali písničku s rockovějším nádechem a minule zase víc taneční. Chceme dělat to, co zrovna přijde, a to, co nás osloví. Vždy ale budeme hrát česky,“ říká Navrátil.

(foto: Lukáš Zima)