ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12782 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Sarah & The Adams natočili klip

0 Redakce 14.1.2015

Hudební skupina Sarah & The Adams má první videoklip. Vznikl na skladbu Mír a klid z  druhého studiového alba Thank You, které vyšlo v říjnu minulého roku.

Kapela se spojila s produkční firmou Paper plane a pod režijním vedením Kláry Sodomkové se začala rodit myšlenka, jak klip natočit. Vše vznikalo za chodu a v poměrně krátkém časovém intervalu, přípravy však byly intenzivní. Vznikly originální masky, které jasně určily směr, sešel se výjimečný tým mladých talentovaných lidí, který pracoval s nadšením. Celý klip vznikl s jistou lehkostí, což se na snímku také odráží.

To bylo ostatně také záměrem frontmanky kapely Šárky Adámkové. „Chtěla jsem vytvořit něco osobitého, nenuceného, co by o mě něco vypovídalo a to se myslím povedlo. V tvorbě mě příliš nezajímají přehnaná  gesta nebo výkřiky rádoby zásadních sdělení světu. Jde mi spíš o to vytvořit něco, u čeho bude člověku dobře a co je pravdivé. Chtěla jsem se ale i bavit a trochu celou záležitost odlehčit, takže jsem ochotně oblékla kočičí fousky a ouška, i když jsem o nich nevěděla dopředu. Bylo to pro mě překvapení až na place, které jsem ale přivítala,“ řekla.

Sarah & The Adams: Mír a klid