ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4850 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Sabina Křováková vydává novou skladbu a videoklip Jako dřív

0 jsk 19.6.2018

Zpěvačka Sabina Křováková přichází s novým singlem a videoklipem k němu. Po loňských duetech s Jakubem Děkanem (Nechceme být spolu) a Xindlem X (Věčně nevěrná) představuje písničku Jako dřív. Rocková zpěvačka v ní dokazuje, že má ve svém výrazovém rejstříku i polohu příjemně poprockovou. Hudbu k písni složil Lukáš Bundil ze skupiny Slza, text napsal Xindl X.

Finální podoba nové písničky vznikala zhruba půl roku, přičemž v mezičase procházela aranžérskými obměnami. Výsledný tvar jí dal producent Ondřej Fiedler. Na řadu přišel i videoklip.

„Klip k písni Jako dřív jsme natáčeli loni na konci roku. Chtěli jsme to stihnout předtím, než začne zima. V listopadu jsme točili v ulicích Prahy a v prosinci v nejmenším českém kině MAT na pražském Karlově náměstí, kde k nám byli velmi milí a vstřícní. Technicky jsme klip dokončili letos v dubnu, protože jsme čekali na finální verzi písničky,“ říká Sabina.

Hlavní roli v klipu si s ní zahrál její kamarád Honza Wippler. „Naposledy jsem ho viděla, když mi bylo čtrnáct. Jemu bylo tenkrát jednadvacet a hrál na baskytaru v jedné punkové kapele. Potom jsme se několik let neviděli, ale pamatovala jsem si ho jako velkého sympaťáka. Když jsem přemýšlela o tom, koho obsadit do hlavní role, napadl mě právě on. Vůbec jsem ale nevěděla, jak dnes vypadá, a proto jsem se rozhodla, že raději vyberu někoho jiného. Jednou jsem ale šla cestou, kterou nikdy nechodím, nakoukla jsem do pizzerie, ve které jsem v životě nebyla, a když jsem se rozhodla, že si v ní pizzu nedám, vyběhl z ní Honza, který se v ní právě nacházel. Bylo to milé shledání. Objali jsme se a upřímně se po letech rádi viděli. Vypadal stejně jako před těmi dvanácti lety a já se ho zeptala, jestli by si se mnou nezahrál v klipu. Souhlasil, a svou roli zvládl skvěle,“ vzpomíná Sabina. „Natáčení jsme si užili a zřejmě díky tomu, že se tak dlouho známe, byla atmosféra opravdu uvolněná.“

Sabina má před sebou nyní řadu koncertů. „Budu hrát se svou kapelou a všude zazní i písnička Jako dřív. Na jaře, v létě a především v listopadu a prosinci se představím jako host na koncertech Xindla X, se kterým budu zpívat náš duet Věčně nevěrná,“ uzavírá.

Sabina Křováková – Jako dřív