ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20156 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Sabina Křováková představuje klip k písni Vodopád slov

0 jsk 27.6.2019

Zpěvačka Sabina Křováková uvedla novou skladbu s videoklipem. Jmenuje se Vodopád slov, hudbu k ní napsali Ondřej Ládek alias Xindl X a Lukáš Bundil z kapely Slza, text pak Xindl X. Oba autoři se podíleli i na loňském Sabinině singlu Jako dřív.

„Vodopád slov je píseň o člověku, který ví, že vztah, ve kterém je, již vyhasl. Přesto se ho snaží zuby nehty zachránit a bolí ho, že to nejde. Když se kluk neumí anebo se nechce vyjádřit, vlastně už není co řešit. Zažil to asi každý. Pro holku je třeba nebrat to tragicky, protože to k životu patří. Vždycky přijde něco nového, třeba i lepšího,“ vysvětluje Sabina.

Videoklip k písničce Vodopád slov vznikl v Hřensku, v tamních soutěskách a v okolí penzionu a restaurace Stará plynárna. Pod scénářem a režií jsou podepsaní Rostislav Málek, Radek Král a Sabina Křováková, kameru a střih obstaral Rostislav Málek. „Je to nádherné prostředí, mám to tam moc ráda. Za Starou plynárnou je starý židovský hřbitov a přímo v tom domě prý straší dělník Hans. To prostředí má úžasnou atmosféru, pro mě až tajuplnou, trochu hororovou. Myslím si, že je to znát i v klipu,“ říká Sabina.

V minulých dnech odstartovala koncertování v nové festivalové sezóně a nadále se objevuje jako pěvecký host na koncertech Xindla. X.

Sabina Křováková – Vodopád slov