ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15793 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Rybičky 48 nechají v klipu zemřít zpěváka

0 jsk 1.12.2015

Kapela Rybičky 48 se v neděli v čáslavském krematoriu rozloučila se svým frontmanem Kubou Rybou. Jakmile odešli smuteční hosté, rozjela se u rakve obrovská párty muzikantů a několika kamarádů. Co se všechno přihodilo, se mohou lidé dozvědět v aktuálním klipu Slibuju, že nebudu pít, jehož natočení se zhostila skupina KH Filmin’.

Přestože působivé video chvílemi vypadá, jakoby mělo být přístupné až od 18 let, členové Rybiček říkají, že rozhodně nejde o zneuctění nebo zesměšnění nebožtíků. Spiš o to, že smrt je součástí našich životů. „Na klip bylo asi šest různých scénářů, ale nakonec vyhrála tahle verze. Naše kapela si vždycky uměla udělat srandu ze sebe i z ostatních a nic nám není moc svaté. Máme rádi jakýkoli humor, i černý,“ vysvětluje zpěvák Kuba Ryba.

„Každopádně kdyby se stalo něco takového nám, budeme truchlit jako malé holky, protože kapela je pro nás rodina. Ale zároveň si živě umím přestavit, že kdyby nás někdo nechal s mrtvolou z jednoho z nás, tak si s ním budeme chtít ještě naposledy popít a dost možná by to dopadlo jako v tomhle klipu,“ doplňuje.

Písničku Slibuju, že nebudu pít složil Ryba, když se jednoho dne probudil s ohromnou kocovinou po koncertě. Hotová byla za pět minut.

Rybičky 48 – Slibuju, že nebudu pít