ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13969 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Robin Mood chce roztančit i pobavit novinkou Chuck Norris

0 jsk 24.10.2023

Songwriter, producent a kytarista Jakub Lenz, který si říká Robin Mood přichází s novou skladbou s názvem Chuck Norris, v níž nechybí melodie, tvrdé kytary ani nadsázka a vtip.  Své fanoušky chce zapojit v rámci výzvy na sociálních sítích #CHUCKNORRIS.

Jednoduše pojatý videoklip z domácího prostředí má k challenge inspirovat a především pobavit. Singl i klip jsou již nyní k dispozici na streamovacích platformách i kanále YouTube.

„Píseň je s nadsázkou příběhu neprávem sebevědomého chlapíka, který se snaží zalíbit své vyvolené,“ popisuje Robin Mood veselou novinku Chuck Norris, co roztančí i méně odvážné a zdatné tanečníky.

Skladbu doprovází také videoklip, do kterého Robin Mood obsadil herečku ze seriálu ZOO Sabinu Valovou a mladého herce Jindru Žampu, bratra Honzy Žampy z Eddie Stoilow, kde Jakub dříve působil. „Zkusili jsme spojit vtipné téma, tvrdé kytary, synthy a našláplý rytmus. Tak vznikl Chuck Norris,“ doplňuje hudebník.

U příležitosti vydání singlu spouští Robin Mood na sociálních sítích TikTok a Instagram challenge #CHUCKNORRIS a vyzývá nejen své fanoušky k zapojení. Spočívá v komediální chůzi na nejnevhodnějším místě „Pojďte s námi Chuckovat,” láká Robin Mood.

Tagy: ,