ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5525 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Robin Mood bere posluchače na měsíc

0 jsk 28.8.2018

Český zpěvák Robin Mood vydal třetí singl. Skladba Na Měsíc už se stihla dostat do rádiového přehledu nejhranějších písní. Liberecký muzikant si postupně získává přízeň posluchačů i rádio dramaturgů. Po loňské prvotině Generace se mu letos podařilo zabodovat s nahrávkou Gravitace.

Chytlavý singl se dostal až na hranu první desítky nejhranějších česko-slovenských písniček v tuzemských rádiích a zaujal i uživatele Spotify, kteří ho hromadně sdíleli a celý týden udrželi v žebříčku Viral 50. Na první úspěch chce nyní hudebník s širokým rozhledem navázat novinkou Na Měsíc, s níž už dva týdny po vydání pronikl do české Radio Top 20.

Ve vkusné popové písničce Robin Mood zúročil zkušenosti nasbírané napříč českou hudební scénou. A že jich má požehnaně! Hraje s populárními Eddie Stoilow, spolupracuje s libereckou rapovou hvězdou Pauliem Garandem a ve dvojici s parťákem Kennym Roughem koprodukuje nejen hiphopové nahrávky z Čech a Slovenska. Jako doprovodný a studiový kytarista si navíc zahrál s celou řadou známých muzikantů, třeba s Markem Ztraceným.

Pod hlavičkou Robin Mood si jeden z prvních koncertů odbyl teprve nedávno na Aerodrome festivalu, kde sdílel pódium s Lenny, Sebastianem, Support Lesbiens nebo Ektorem.

Robin Mood – Na Měsíc

Tagy: ,