ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21365 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Pilot se loučí s rokem písní Horší už to nebude

0 jsk 30.12.2020

Kapela Pilot se řadí mezi objevy tuzemské popové scény. Nyní přichází s novým singlem a videoklipem Horší už to nebude. Čtveřice muzikantů navazuje na předchozí písně Éterická, Za sebou nebo Běž. Hravou novinkou reaguje na okolnosti roku 2020.

„Horší už to nebude je silvestrovský song o konci toho nejšílenějšího roku, který většina z nás zažila. Původně jsme chtěli v textu vzpomínat na všechno špatné, co se dělo, celý rok vyhejtovat. Pak nás ale napadlo to otočit a dívat se na to tak, že to nejhorší už máme za sebou. Dno jsme si prohlédli ze všech stran, můžeme zpátky vzhůru,“ komentuje novinku frontman a zpěvák Daniel Hrdlička.

Po hudební stránce Pilot drží svůj originální styl plný pozitivní energie, silných melodií a roztančených refrénů. Hudební produkce skladby vznikla v režii kapely a o mix a mastering se postaral Adam Vychodil (Lenny, Deaf Heart atd.). Kamery a režie videoklipu se ujal Radovan Táborský.

O natáčení zpěvák Hrdlička hovoří s úsměvem: „Ve videoklipu jsme se pasovali do takové Hare Krišna role. Ráno jsme se převlíkli do kostýmu netopýra a covid oblečků a pověsili jsme obrovskou sedmi metrovou plachtu s nápisem Horší už to nebude na Letnou na Stalina, čímž celý klip začíná. Plachta navíc zůstala na Letné úplně celý den. Šířily se nějaké fotky na letenských facebookových skupinách, kde lidi řešili, co to má znamenat.“

Součástí natáčení byl i buskingový průvod od Prašné brány až na Václavské náměstí, během kterého se vybrala i finanční podpora putující na pomoc nemocnicím.

Tagy: ,