ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25241 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Petr Kotvald má novou skladbu a připravuje Recitál

0 jsk 26.9.2022

V posledních letech se zpěvák Petr Kotvald obklopil partou mladých muzikantů, se kterou vydal album LX, v roce, kdy slavil kulaté jubileum. S touto partou chystá další album, ze kterého je i singl, Tak pojď… už můžem, ke kterému nedávno vznikl i videoklip.

Kotvald k němu řekl: „Léto a prázdniny ve mně odjakživa evokují volnost, svobodu a letní lásky. A také nějakou tu lumpárnu k tomu. Prostě chuť se bavit. Osobně mám dlouhé letní dny spojené s pohybem a setkáváním se s novými lidmi a přáteli. Bezbřehou volnost vidím jako takovou spanilou jízdu krajinou, a to nejlépe v kabrioletu se staženou střechou. A tak se nabízelo, takovou roadmovie v taxi pro všechny, které jsem potkal a nasbíral u cesty, natočit.“

Nejen pro své příznivce připravil Kotvald nový program s názvem Recitál. Diváci se mohou těšit jeho hity, ale také na popové šansony. Recitál bude prostě plný překvapení.

„Na tento Recitál se moc těším. A také se těším na všechny, kdo se přijdou podívat. Co budu zpívat? Nechte se překvapit. Pro některé to bude určitě překvapení,“ sdělil s úsměvem.

Premiéra se odehraje 6. října od 19 hodin v pražském Divadle Na Maninách.