ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6503 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Peter Aristone vydává singl a vyráží na evropské turné

0 jsk 30.9.2022

Zpěvák, skladatel a producent Peter Aristone vyráží na dva roky covidem odkládané evropské turné k albu The Hit. U této příležitosti vydává další singl Wishing Well, k němuž vznikl i videoklip, který se natáčel v New Yorku.

Videoklip vznikl během natáčení dokumentu o albu The Hit.  Všechny záběry jsou natočené ve studiích Mission Sound v Brooklynu a Alice’s Restaurant Marka Platiho na Manhattanu.

„V klipu jsem se snažil zachytit pohodu a radost z kreativního procesu, který jsme si všichni moc užili,“ popsal natáčení režisér klipu i dokumentu Adam Kořínek.

„Videoklip vznikl během natáčení alba The Hit s producentem Markem Platim. Spolupráce s renomovaným producentem byla pro mě splněný sen, jsem rád, že ve videoklipu se podařilo zachytit atmosféru a radost při tvorbě hudby k poslednímu albu. Měl jsem možnost poznat Ameriku v mnoha podobách a New York mi připadal nejvíce inspirativní,“ zavzpomínal na natáčení Peter Ariston.

Na plánované turné po Evropě se vydá koncem září s novou kapelou. V rámci něho odehraje sedm koncertů s americkým písničkářem Marcem Broussardem, se kterým v minulosti koncertoval v USA. Nyní bude koncertní šnůra pokračovat v Nizozemsku a Londýně.

„S kapelou se moc těšíme, turné bylo několikrát přeloženo kvůli covidu, takže jsme měli i hodně času zkoušet. Jsme ready,“ říká s úsměvem Peter Aristone.

(foto: Ondřej Pýcha)