ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15017 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Peter Aristone vydal skladbu a klip o zdi mezi světy

0 jsk 9.4.2019

Zpěvák a skladatel Peter Aristone pracuje na novém albu, jehož vydání je naplánováno na podzim letošního roku. Nyní z něj představuje první singl a videoklip Missing The Moments. Píseň pojednává o vnitřním dítěti v nás a klade otázku, zda v životě zbytečně nepřicházíme o ty nejhezčí momenty.

„Když jsem skládal tuto písničku, myslel jsem na svět malých dětí. Jsou tak spontánní a neochočený pravidly dospěláckého světa, umí se radovat z maličkostí a ze života obecně,” vypráví Peter Aristone. „My dospělí zatím neustále řešíme, co si o nás pomyslí ti druzí, korigujeme své chování, honíme se za kariérou a vlastně hrajeme jakési divadlo. Nepřicházíme ale tímto svým přístupem o ty nejhezčí momenty v životě?”

Ve videoklipu k písničce Missing The Moments je pomyslná zeď mezi dětským a dospělým světem znázorněna sklem. „V jednu chvíli se na druhé straně skla objeví dítě a já se ho ptám – kdo vlastně jsem? Ve svém životě jsem hrál tolik rolí, jak se můžu nyní vrátit zpátky sám k sobě?“ doplňuje Peter Aristone.

Pro své fanoušky přichystal pět koncertů v českých městech. „Tentokrát jsme připravili o něco energičtější set, než jsou fanoušci zvyklí. Vytáhneme i starší skladby z alba 19 Days In Tetbury, které už jsme dlouho nehráli. Po natáčení nového alba mám v sobě hodně pozitivní energie a moc rád bych ji předal lidem na mých koncertech,” těší se Peter Aristone.

Koncertní série začne 12. dubna v Českých Budějovicích, bude pokračovat 17. dubna v pražském klubu Varšava, 18. dubna v brněnském Eleven Clubu, 25. dubna v Čelákovicích a 11. května skončí v Pacově.

Peter Aristone – Missing The Moments