ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28453 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Nykki nabízí singl Lost My Mind

0 jsk 17.12.2019

Česká zpěvačka Nykki oficiálně vstoupila na scénu v létě tohoto roku se svým debutovým singlem No Cry. Ten do dnešního dne stihl na YouTube překonat magickou hranici 1 miliónu, o čem se mnohým debutujícím umělcům může pouze zdát.

Zmíněný debut zároveň katapultoval zpěvačku s českými kořeny do mezinárodních popových vod v doprovodu recenze od magazínu Billboard. Aby toho nebylo málo, taneční remix skladby z dílny DJe Leona Louro zabodoval v žebříčku UK Commercial Pop Top 30 Club Charts.

Nykki se nyní vrací s dalším kusem vydařeného popu. Její nový singl Lost My Mind oficiálně vychází na všech digitálních platformách 11. prosince.

Při nahrávání novinky Lost My Mind Nykki znovu spojila síly s Timem Deal, britským producentem, který má na kontě spolupráci s Tomem Walkerem na jeho singlu My Way či zpěvačkou Lily Allen na singlu Waste. Prostřednictvím skladby Lost My Mind se Nykki představuje jako umělkyně, která dokáže zlomené srdce proměnit na future hit, se kterým se ztotožní mnozí její fanoušci, kteří si prošli rozchodem.

Tagy: ,