ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5387 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: No Distance Paradise mají singl Ghost

0 jsk 15.5.2015

Olomoucká skupina No Distance Paradise pilně pracuje ve studiu na novém albu, ze kterého vysílají první singl Ghost a rovnou s novým videoklipem. Pod taktovku si jej vzal zkušený Vojtěch Buchta. Natáčení probíhalo na desítkách míst po celé České republice po dobu jednoho roku.

Po silném debutu Challenge Gravity v roce 2013 kapela objela většinu tuzemských klubů a festivalů a pomalu ve zkušebně připravovala nový materiál. První ochutnávku máte možnost slyšet právě teď, kdy vychází očekávaný singl Ghost. Nahrávalo se v kopřivnickém studiu Tomáše a pražském studiu Dušana Neuwertha. Kompletní produkci a finální mix singlu vzal do svých rukou opět Dušan Neuwerth, který se už podílel na debutovém albu skupiny.

Natáčení videoklipu kapela neuspěchala a scénář Vojtěcha Buchty začala realizovat pod jeho režií s prvními demoverzemi již loni v létě. Tím vznikl v českých podmínkách nevídaný kousek, a totiž klip, v němž se efektně střídají roční období.

Singl Ghost je tedy slibným začátkem alba, které vyjde zkraje příštího roku. Do té doby kapela plánuje vydat další materiál formou singlů, takže se bude rozhodně na co těšit.

No Distance Paradise – Ghost

(Foto: Anna Červinková)