ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15219 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Naďa Válová uvedla nový singl a klip Snad vrátí se brzy

0 jsk 12.11.2020

Naďa Válová přišla v Den válečných veteránů 11. listopadu s novinkou Snad vrátí se brzy. Chce tak vyjádřit úctu a podpořit vzpomínku na padlé vojáky, veterány a vzpomenout i na jejich rodiny.

„Emoce velkých písní a silných textů jsou pro mě stejně tak důležité, jako život sám. Život s rodinou a přáteli. Život plynoucí beze strachu z jakéhokoli nebezpečí. Takový život je možný jen bez válek a jejích dopadů. A proto s úctou a poděkováním českým vojákům za pocit bezpečí vznikla tato píseň ve spolupráci s Ústřední hudbou Armády České republiky, mou kapelou a člověkem v mém profesním životě nejdůležitějším, manažerem Pavlem Filandrem,“ vysvětluje.

Nová skladba v repertoáru Nadi Válové se zrodila jako poděkování armádě, vojákům, jejich rodinám a obranným a ochranným složkám naší země. Píseň vznikla ve spolupráci s Ústřední hudbou armády České republiky. Hudbu složil izraelský skladatel Tomer Adaddi a český text napsal Vlady Gryc. Spojením silného hlasu Nadi Válové, bezmála osmdesáti členů dechového orchestru ÚH AČR a procítěného textu vznikla skladba, která má veřejnosti přiblížit důležitost armády.