ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9013 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Mr. Loco v letní skladbě

0 jsk 30.7.2021

Pražská ska-reggae-rocková partička Mr. Loco přichází se zbrusu novou písní a spolu s ní představuje i nový videoklip. Skladba se jmenuje Svět se dneska zastaví, nese se v hravém letním rytmu a její vizuální podoba ztvárňuje letní romanci v dokonalé podobě. Video se natáčelo na začátku prázdnin v prostředí kempu Praguecamp na Císařské Louce v Praze.

„Svět se dneska zastaví je odlehčená letní hřejivá písnička s podmanivou atmosférou, která svým textem osloví nejednoho posluchače. Stačí jen zavřít oči a nechat myšlenky plynout,“ popisuje skladbu zpěvák kapely Filip Flusser. Za videoklipem stojí osvědčený režisér Papa Pech

Kapela Mr. Loco se po delší covidové odmlce vydá na sérii koncertů, které odehrají v rámci letošního letního turné s kapelou Divokej Bill, které je již v plném proudu. „Loni jsme s Divokým Billem vyrazili na pár zastávek na jejich turné, a protože se nám spolupráce oboustranně moc líbila, domluvili jsme se na společném turné i letos, a to konkrétně na šestnácti koncertech,“ dodal Flusser.