ivermectina 6 gramas ivermectina crema precio argentina ivermectin covid 19 philippines how to use scaboma plus lotion ivermectin 12 mg tablet daily dose can ivermectin be used to treat covid 19 ivermectina concentracion
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12164 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

VIDEO: Mirka Miškechová nahrála písničku pro syna

0 jsk 13.1.2022

Slovenka Mirka Miškechová je známá především jako písničkářka vystupující s kytarou. Proslavila se písní Cuzdinka v tvojej zemi, kterou nazpívala s Xindlem X, také vlastními písněmi i duety s kapelou Smola a Hrušky a jejím zpěvákem Spokem Kramárem. Loni vydala nové album Je tu a nyní přišla s jemnou klavírní skladbou s dojímavým textem Raz zistíš, kterou napsala pro svého synka. Jak sama říká, je to píseň pro děti, ale zejména dospělé.

„Chtěla jsem vytvořit píseň, kterou si jednou pustí můj syn a v každém životním období a věku ji bude chápat v jiné, hlubší rovině. A přesně tohle jsem chtěla nabídnout i svým posluchačům. Myslím si, že může oslovit děti, jejich rodiče i rodiče jejich rodičů. Pro děti bude největším lákadlem emotivní melodie, klavír a pěkný obrazový videoklip. Starší lidé dokážou vnímat text do větší hloubky přes filtr vlastní zkušenosti,“ říká zpěvačka.

Klavír je v písni doplněn o vokál ostravské hudebnice Barbary Kanyzové, kterým vytváří emotivní vícehlas imitující smyčcové kvarteto.